Këngëtarja e famshme, shtatzënë për herë të dytë

Meghan Trainor është në pritje të ëmbël!

Ajo ka konfirmuar lajmin për “People” dhe më pas ka postuar në Instagram një foto me ekon e bebushit, duke bërë me dije se është shtatzënë me bashkëshortin Daryl Sabara dhe presin të bëhen prindër për herë të dytë.

Këngëtarja e famshme, shtatzënë për herë të

INSTAGRAM

“Jam shumë mirënjohëse që jam shtatzënë. Kjo është fantastike! Më duket sikur po ëndërroj! Jam në gjysmë (të rrugëtimit), sepse dua 4 fëmijë”, u shpreh Meghan.

Këngëtarja e hitit “All About That Bass” u bë nënë në shkurt të vitit 2021, kur erdhi në jetë djali i saj Riley.

Ndërkohë që Meghan bëhet gati të mirëpresë bebin nr. 2, po punon për të publikuar librin e saj “Dear Future Mama”, në të cilin do të ndajë me të gjithë përvojën e saj gjatë shtatzënisë, dietat dhe ushtrimet e trajnerit personal. Libri do të publikohet më 25 prill të këtij viti.

Share With:
Translate »
31 Views