Këngëtarja shqiptare do të bëhet nënë për herë të dytë, kush është babai?

Ajo është një ndër këngëtaret shqiptare që provokon më së shumti me pozat seksi që publikon në Instagram. Bukuroshja bionde jo rrallë herë godet me deklaratat e saj të ndryshme. Xhesika Ndoj ka një vajzë por së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë.  Këngëtarja në një intervistë disa kohë më parë deklaroi se do të donte të bëhej sërish nënë. Nuk ka vonuar shumë, dhe këngëtarja na e ka dhënë lajmin e mirë. Xhesika do të bëhet nënë e një vajzë. Nuk e dimë ende kush është babai, por ne i urojmë shtatzëni të mbarë këngëtares.

Share With:
Translate »
894 Views