Këngëtarja shqiptare ka qënë vogëlushja më fashion e Tiranës

Ndërsa Vip-at nuk janë kursyer ti mbushin rrjetet sociale me postime romantike nga festa e djeshme e Shën Valentinit, këngëtarja shqiptare ka sjellë në kujtesë disa momente nostalgjike dhe shumë të veçanta. E kemi fjalën për Ronela Hajatin e cila ka postuar në Instastory disa foto nga periudha kur ishte fare e vogël ku shfaqet përkrah të ëmës. “Kemi qenë fashionista që në 94-ën”, shkruan Ronela në një prej fotove të postuara ku shfaqet si një vogëlushe simpatike dhe plot stil.

Share With:
Translate »
646 Views