Këngëtarja shqiptare zbulon të vërtetën e divorcit me reperin amerikan, babin e vajzës së saj

Këngëtarja e njohur, Linda Halimi, jeton prej vitesh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo ka krijuar  familjen me bashkëshortin Big D dhe kanë së bashku një vajzë.

Çifti, kohët e fundit u përfolën për një divorc dhe shkak u bë mungesa e fotove të çiftit në rrjetet sociale. Kjo ka bërë që ndjekësit të dyshojnë se ka krizë mes dyshes së njohur.

Mirëpo, së fundmi, këngëtarja ka publikuar një foto të partnerit duke i shprehur publikisht dashurinë. “Gjithçka e imja, përgjithmonë”, ka shkruar Linda duke i dhënë kështu fund aludimeve të krijuara prej kohësh./abcnews.al

Share With:
Translate »
178 Views