Kështu u dukën VIP-at në festën e pritjes së bebit të stilistit shqiptar

Me ardhjen në jetë të vajzës së stilistit të VIP-ave Valdrin Sahitit dhe Edita Ramadanit, është organizuar një festë.

Në këtë festë ka bërë përshtypje fakti se shumica e të ftuarve kanë qenë VIP-a shkruan albeu.com.

Ndër to ka rënë në sy Elvana Gjata, Leonora Jakupi, Liberta Spahiu, Nora Istrefi apo Julka Gramo.

Valdrini u martua verën e kaluar në një dasmë madhështore jashtë Shqipërisë.

Për më tepër ndiqni galerinë që shoqëron këtë lajm.

Share With:
Translate »
641 Views