Këta vogëlushë të showbiz-it shqiptar e kthyen Halloween-in në festën më të ëmbël

Edhe pse e cilësuar si një festë e “frikshme”, shumë prej personazheve të njohur shqiptarë, kanë publikuar në rrjetet sociale, fotografitë e vogëlushëve të tyre të maskuar. Ata kanë ndarë me ndjekësit, momente nga festimet e “Halloween-it” të zhvilluara në kopshte apo çerdhe, si dhe kostumet me të cilat janë “maskuar” të vegjlit e tyre.

Më poshtë gjeni disa prej tyre:

Arbor, vogëlushi i Bora Zemanit

Mia, vogëlushja e Jonida Aliçkollit

Tian, vogëlushi i Tunës

Amara, vogëlushja e Aulona Mustës

Kian, vogëlushi i Fatma Haxhialiut

Ella & Mia, vogëlushet e Emina Cunmulaj

Alana, vogëlushja e Rudina Xhungës

Ian & Greg, vogëlushët e Julka Gramos

Khloe, vogëlushja e Zaimina Vasjarit

Alis, vogëlushja e Blendi Fevziut

View this post on Instagram

Halloween

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on

Të “frikshëm” dhe të bukur në të njëjtën kohë, ata janë padyshim “shpirti i festës”.

Share With:436 Views