Khloe Kardashian e ka marrë vendimin, nuk do ta lejojë këtë person që të takojë fëmijën e saj

Khloe Kardashian shumë shpejt do të bëhet mama. Ditën e djeshme, 33 vjeçarja u shfaq në programin britanik Lorraine ku dhe foli për shtatzaninë dhe marrëdhënien me familjen e saj të madhe.

Mesa duket Khloe ka 2 vite që nuk flet me njerkun e saj – që nga burrë u kthye në grua – Caitlyn Jenner. Kur u pyet se si do të ndryshojë marrëdhënia e tyre pasi ajo të lindë fëmijën, 33 vjecarja tha që s’kishte asgjë për të ndryshuar pasi gjërat janë ashtu siç janë, duke na lënë të kuptojnë që marrëdhëniet me Caitlyn janë krisur njëherë e përgjithmonë.

Share With:
Translate »
634 Views