Khloe Kardashian, në muajt e fundit të shtazënisë: “Nuk ndihem aspak mirë”

Edhe pak muaj, Khole Kardashian pritet të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Ylli i ‘Keeping Up With Kardashian’, është ndalur të flaës me miqtë e saj në blogun ‘Kholewithak.com’ duke rrëfyer se nuk po ndihet aspak mirë me shtatzëninë. Gjatë kësaj periudhe, bukuroshja është shprehur se nuk ka mund t’a shijoj ashtu siç do donte, pasi pasiguria dhe frika se diçka nuk do të shkojë jashtë parashikmeve, po dominon mbi ndjenjat e tjera.


“Është e vështirë për mua gjatë këtyre ditëve, nuk ndihem mirë dhe jam gjatë gjithë kohës në siklet. Kam pasiguri për shumë gjëra. Unë besoj se edhe për Tristan është e njëjta gjë”, tregoi Khloe.Më herët, u bëri një lutje të gjithë paparacëve që të mos e ndiqnin në aeroporte, pas udhëtimet ndikonin negativisht në trupin e saj, ishte e fryrë, e lodhur, i përzihej dhe prania e tyre i bënte të ndihej edhe më keq. Pas konfirmimit të saj se është shtatzënë, Khole është treguar shumë e hapur me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke treguar edhe momentet e saj më të “këqija”, gjë për të cilën është vlerësuar shumë.

Khloe Kardashian
https://www.instagram.com/p/BdjdofkFGUq/?taken-by=khloekardashian
Credit: Khloe Kardashian/Instagram

Share With:
Translate »
544 Views