Khloe paska patur gjithë arsyet e botës për ta mbajtur shtatzëninë të fshehtë!

Lajmin se  Khloe do të bëhet nënë për herë të parë e mësuam shtatorin e kaluar, kur vala e shtatzënave Kardashian ishte në kulmin  e saj. Ndonëse u mor vesh para shtatzënisë së Kylie-it, edhe Khloe na la 3 muaj në pritje, para se ta konfirmonte vetë lajmin.


Asokohe tha se donte ta shijonte shtatzëninë sa më privatisht të mundte, por duket se e gjitha ka qenë një justikim. Në fakt, arsyet e vërteta i ka treguar gjatë episodit të ri të Fillimisht, si të gjitha vajzat edhe ajo ‘vuante’ nga supersticioziteti i 3-muajëshit.

Përpos faktit që Khloe paska patur gjithë arsyet e botës për ta mbajtur lajmin të fshehtë, ishin doktorët ata që i kanë kërkuar të mos tregojë gjë për një periudhë kohore.

Gjithsesi, tani duket se gjithçka është mire dhe çifti po shijon ditët e fundit para se bebushi të vijë.
Burimi: Buzz Feed

Share With:
Translate »
668 Views