Kiara 2 muajshe shtatzënë, si po mundohet ta fshehë lajmin e bukur

Prej disa kohësh në media ka qarkulluar lajmi se Kiara Tito është shtatzënë. Pikërisht këtë lajm dje e konfirmuan edhe burime për Iconstyle, pranë rrethit shoqëror të Kiarës. Thuhet se moderatorja është vetëm 5 javëshe shtatzënë dhe kanë qenë vetë miqtë e Kiarës që ia kanë zbuluar lajmin.

Kiara po kujdeset ta fshehë sa më mirë pritjen e ëmbël dhe kjo shihet nga postimet e saj në Instagram. Së fundmi ajo ka publikuar disa foto të bëra gjatë verës, ku tregon barkun dhe Luizi si për të hedhur poshtë thashethemet i komenton: “Eshte dobesuar, prandaj i ka rene pak minifundi.
Faleminderit per mirekuptimin”.

Kiara 2 muajshe shtatzënë, si po mundohet ta fshehë lajmin e

Kiara 2 muajshe shtatzënë, si po mundohet ta fshehë lajmin e

Share With:
Translate »
93 Views