Kiara konfirmon shtatzëninë e Dafina Zeqirit dhe i bën këtë urim kaq të bukur

Lajmi se Dafina Zeqiri është shtatzanë ka qarkulluar në të gjitha mediat rozë.

Teksa Dafina së fundmi ka publikuar një postim, Kiara Tito i ka bërë komentin epik.

“Hottest baby mama” shkruan Kiara teksa Dafina i ka replikuar: “Ti je ❤️ ma e bukura!!”

Nuk dihet nëse Kiara dha një indicie konkrete mbi shtatzaninë e Dafinës por ajo që na mbetet është ti urojmë divës shtatzani sa më të mbarë.

Kujtojmë se pak ditë më parë Luiz Ejlli postoi një foto krah Dafina Zeqirit duke na bërë të mendojmë se mes tyre do të vijë një bashkëpunim, ndaj Kiara mund të dijë diçka më tepër në lidhje me Dafinën.

Share With:
Translate »
55 Views