Kiara na tregoi vetëm shkronjën e parë, por ne e zbuluam emrin e vajzës nga varsja e mamit

Moderatorja Kiara Tito ishte e ftuara e radhës e emisionit më të ri në Top Channel, “Cherry on Top” me moderatoren Bora Zemani.

Një intervistë ekskluzive, Kiara tregoi për muajt e fundit të shtatzënisë, emrin e vajzës dhe planet e familjes.

Sa i përket emrit, Kiara zbuloi se emri i bebes do të nisë me shkronjën “L”.

E kemi zgjedhur emrin pas shumë muajsh kërkimesh e zgjodhëm emrit, shkronjën e parë ekskluzive “L”. Ishte kërkesë e Luizit, vendosja si të duash, por dua shkronjën “L”.

Ne mendojmë se goca e Kiarës dhe Luizit do quhet Luna, e përkthyer në shqip Hënë🌙

Indicia vjen pasi Kiara u shfaq me një varëse me hënë mbrëmë në Cherry on Top.

Ju si mendoni se do të quhet?

/Kids’Time/

Kiara tregon detajet (dhe sikletet) e shtatzënisë

Share With:
Translate »
57 Views