Kiara rinis jetën e natës, babi Luizi kujdeset për të voglën

Çifti i njohur Luizi dhe Kiara kanë marrë epitetin prindër.

Ky epitet i ndryshoj jetën dyshes së njohur.

Pas ardhjes në jetë të vajzës, Kiara shumë shpejt e morri veten, sonte ajo zgjodhi të kaloj një mbrëmje me shoqëri.

Ndërsa vajzën e la nën përkujdesjen e babait në shtëpi.

Padyshim Luizi po tregohet një  baba shembull, këtë e vërtetoj vet ai.

Share With:
Translate »
56 Views