Kim Kardashian ka zgjedhur emrat më të çuditshëm për fëmijët, por mënyra se si i ka zgjedhur është akoma dhe më e çuditshme

Personazhi më i komentuar i reality show-t KUWTK, Kim Kardashian ka treguar sa të vështirë e ka patur të zgjedhë emrat e fëmijëve të saj. Në një intervistë gjatë shfaqjes së mëngjesit ajo ka zbuluar se si është metoda më e mirë për të gjetur emrin e duhur për ta. Pas diskutimeve të disa opsioneve Kim dhe Kendall i testuan emrat duke i bërtitur ata në korridor pak a shumë kështu: “Psalm eja këtu”. Kim tregon se po e çmendte motrën e saj sidomos kur vendosi të bënte një zgjedhje ndryshe nga Kendall.
“Fëmijët e mi janë të veçantë e kështu duher të jenë dhe emrat e tyre”, shprehet modelja.
Kujtojmë se emrat që Kim ka zgjedh për fëmijët janë shumë të pazakontë dhe jo të dëgjuar, North, Chicago, Psalm dhe Saint.

Share With:
Translate »
299 Views