Kim Kardashian publikon foton më të ëmbël të djalit për ditëlindje dhe i bën një dedikim special

Ditën e sotme djali i Kim Kardashian dhe Kanye West feston 4-vjetorin e lindjes. Ashtu si çdo herë tjetër nuk mungoi një urim special nga Kim për djalin e saj më të madh. Ylli i televizionit ka publikuar në ‘Instagram’ një foto të vogëlushit, që dallohet për kaçurrelat e tij dhe buzëqeshjen e ëmbël. “Nuk kam fjalë ta përshkruaj sa shumë e dua buzëqeshjen dhe kaçurrelat e tua Saint! Ti i jep shumë lumturi shpirtit tim. Ti je shumë i sjellshëm, i dashur dhe i ëmbël. Jam shumë e lumtur sot për ditëlindjen tënde të katërt dhe që po festojmë se sa shumë je rritur ti. Gëzuar ditëlindjen i ëmbli im Sainty”, ka shkruar Kim në një postim në ‘Instagram’.

View this post on Instagram

I have no words to describe how much I love your smile and those curls of yours Saint! You bring so much joy into my soul. You are so kind, loving and just so thoughtful and sweet! I am so happy today if your 4th birthday and We get to celebrate how much you’ve grown! Happy birthday my sweet sweet Sainty. (When I say to him my sweet sweet Sainty, he says back to me my sweet sweet sweet sweet Momma, the best momma in the world and the only momma I ever want! HOW CAN YOU NOT MELT AT HIS SWEETNESS)

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Nuk munguan urimet dhe nga familjarë të tjerë të familjes Kardashian, duke qenë se Saint është edhe një nga të preferuarit e tyre. Kris Jenner përveçse e ka uruar publikisht, ka postuar në rrjete sociale disa foto të vogëlushit që nga lindja e tij e deri në ditët e sotme.

Kujtojmë se përveç Saint, Kim dhe Kanye janë prindër edhe të tre fëmijëve të tjerë, North, Chicago, Psalm.

 

Share With:
Translate »
423 Views