Kjo vogëlushe sot po çmend botën, e dalloni dot?

Me flokë të gjatë gështenjë, sy intensiv tërheqës dhe buzë mishtore.

Fotografia e kësaj vogëlusheje ka bërë xhiron e rrjeteve sociale, pasi sot ajo është një prej femrave më seksi dhe më të pëlqyera nga meshkujt.

Bëhet fjalë për modelen dhe aktoren amerikane Emily Ratajkowski, e cila me hiret e saj ka bërë për vete një botë të tërë.

“Djallushe e vogël”, shkruan aktorja në Instagram, ku publikon foton e vegjëlisë.

Fotografia e saj ka marrë me mijëra pëlqime dhe komente.

Në fotogaleri gjeni disa prej fotografive më të spikatura të saj.

Share With:
Translate »
580 Views