Kourtney sjell në jetë Rocky-n? Travis dhe Kylie mbërrijnë në spital

Travis Barker dhe Kylie Jenner janë fotografuar duke mbërritur në një spital mes spekulimeve se Kourtney Kardashian ka sjellë në jetë fëmijën e tyre Rocky.

Pak kohë më vonë, Jenner u pa duke vozitur jashtë të njëjtit spital të të famshëmve para se të hynte brenda. Gazeta raportoi se anëtarët e familjes dhe miqtë e saj të famshëm ishin të papërgatitur kur u pyetën për të komentuar.

Barker konfirmoi më parë se data e lindjes së gruas së tij ishte “ose Halloween ose, si, java e parë e nëntorit” në podcast “One Life Once Chance with Toby Morse”. Ai zbuloi të hënën se ai dhe Kourtney kishin zgjedhur emrin “Rocky 13 Barker” për djalin e tyre.

Blogerja është tashmë nënë e tre fëmijëve: vajzës Penelope, 11, dhe djemve Mason, 13, dhe Reign, 8,  me ish Scott Disick.

Ndërkohë, Barker ishte martuar më parë me Shanna Moakler dhe janë prindërit e Landon, 20 vjeç dhe vajzës Alabama, 17 vjeç .

Share With:
Translate »
39 Views