“Kur vajza diplomohet”. Alfred Peza thyen rregullin në ditën e madhe të së bijës

Brune e ëmbël dhe më e gjatë se i ati. E bija e Alfred Pezës qenka vajzë e rritur. E veshur me uniformën e diplomimit në ditën kur prindërit janë aq të lumtur, e ka detyruar të atin të thyejë rregullin: asnjë foto private.

Ky rast është përjashtim. Baballarët nuk i rezistojnë dot momenteve të tilla dhe ja ku e kemi foton e parë të Alfred Pezës më vajzën e tij, një zonjushë shumë simpatike.

 

Share With:
Translate »
880 Views