Kylie Jenner dhe Travis Scott bëjnë daljen e parë publike si prindër

Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë vendosur që të ‘arratisen’ në Miami këtë javë.

Ylli i televizoneve dhe reperi janë parë për herë të parë në publik së bashku që kur erdhi në jetë fëmija e tyre e parë Stormy.

20 vjeçarja solli në jetë vajzën një muaj më parë, pas mbajti shtatëzaninën të fshehtë.

Çifti mesa duket kanë marrë pak kohë për të qëndruar së bashku dhe dukeshin shumë të lumtur me njëri-tjetrin.

Nuk është e qartë nëse Stormy iu është lënë në shtëpi apo iu është bashkuar udhëtimit të prindërve të saj.

Share With:
Translate »
822 Views