Kylie Jenner është sërish shtatzënë? Këto shenja po e bëjnë ‘lëmsh’ rrjetin

Fansat e Kylie Jenner po dyshojnë gjithnjë e më shumë se ajo është shtatzënë me fëmijën e saj të dytë.

Kjo pasi ata kanë pikasur disa veprime të ndryshme, kryesisht në mediat e saj sociale, të cilat e vërtetojnë disi këtë fakt.

Kylie së fundmi ndau një fotografi ku dukej se po konsumonte sushi, të cilat ishin të gjitha me bazë avokado dhe nuk kishte asnjë shenjë peshku.

Fansat komentuan, duke postuar në Twitter: “Kylie duke ngrënë sushi pa peshk?! … ajo është shtatzënë”.

Të tjerët shtuan: “… Unë mendova të njejtën gjë”.

E gjitha filloi pasi ylli i Keeping Up With The Kardashians postoi një video në Story duke pozuar me bikini të zeza dhe gjoksi i saj dukej mjaft i bollshëm.

Gjithashtu dhe me postimin e fundit shkaktoi shumë komente me pyetjen: ‘A je shtatzënë?’

Një burim tha ekskluzivisht për The Sun: “Kylie dhe Travis po kalojnë kohën më të mire e këtyre 3 viteve.”

“Ajo nuk është shtatzënë, megjithëse ata janë përpjekur për foshnjën numër dy muajt e fundit.”

Dyshja e famshme u nda në 2019, por u pajtuan në fillim të këtij viti, duke konfirmuar romancën e tyre.

Share With:
Translate »
155 Views