Lajmi i papritur; Sa fëmijë po pret në të vërtetë Kate Middleton?!

Kate Middleton së shpejti do të bëhet nënë për herë të tretë. Mund të kemi ditur nga shpallja e rradhës e Pallatit Mbretëror, se do të lindte në Prilltë te 2018-ës, por deri tani nuk ishte shpallur gjinia e fëmijës që po pret.
Sot, një lajm i ri erdhi, për të përmbysur të dhënat. Sipas Life & Style, Kate Middleton dhe Princi William po presin binjakë.
Pra, sipas burimit të Pallatit Mbretëror, binjakët na qenkan dy vogëlushe dhe të parat që e morën vesh lajmin, ishin nëna dhe motra e Kate. Madje, thuhet se Dukesha e Kembrixhit ka filluar të kërkojë emra për foshnjet, madje do, që secili emër, të fillojë me shkronja të ndryshme.
Të jenë të vërteta të gjitha këto?

Share With:
Translate »
752 Views