Ledina Çelo kujton nënën në ditën e saj të lindjes: Shpresoj të të shoh një ditë

Këngëtarja shqiptare, Ledina Çelo, që në vitet ’90 është konsideruar si një nga femrat më të bukura shqiptare.

Por tani mësojmë se ajo është një kopje e nënës së saj të ndjerë.

Ledina përmes një fotografie në Instagram kujtoi ditën e lindjes së të ëmës:

“Më mungon… Urime ditëlindjen nënë! Shpresoj të të shoh një ditë!”.

Sytë me ngjyrë, buzët dhe flokët e dendur tregojnë se këngëtarja ka trashëguar të gjithë bukurinë e nënës së saj.

Share With:
Translate »560 Views