Ledjona Xheladinaj rrëfen mes lotësh: Im atë s’e ka përjetuar mirë qëndrimin tim në BBV3

E ftuar në ‘Ftesë në 5’, Ledjona Xheladinaj rrëfen mes lotësh se i ati s’e ka përjetuar mirë qëndrimin e saj në BBV3 dhe sulmet që i janë bërë.

Nuk ka qenë mirë me shëndet. Nuk e kuptojnë nga jashtë. Unë e dija se si funksiononte aty. E dija se do të sulmohesha, do të ofendohesha dhe i jepja forcë vetes, por nga jashtë, sidomos prindi kur të sheh, kishte parë se dhe unë isha dobësuar shumë, dhe s’e ka përjetuar mirë. Tani është mirë. U gëzua kur dola.

Share With:
Translate »
32 Views