Lei Kraja i paska menduar të gjitha, deri tek emrat e fëmijëve dhe s’e ka hiç problem “t’i heqë dorezat”

Moderatorja simpatike ka qenë e ftuar në programin “Jonida’s Room”, ku i është përgjigjur disa pyetjeve simpatike.

Si një personazh pa komplekse Lei ka folur për shumë detaje nga jeta e saj, duke përmendur edhe disa fakte nga jeta e saj private. Duke filluar që nga dhurata e parë që i ka dhuruar ish-partneri e deri tek emrat e fëmijëve…
E pyetur se cila ka qenë dhurata e parë që ka marrë kur ka qenë e lidhur me partnerin e saj të parë, Lei ka thënë se, ishte një qenush i vogël. “U këput po hajt mo, ishte simbolike si dhuratë e parë. Quhej Ellie”.

Nëse do ishte mashkull çfarë mendimi do kishe për Lein?

“Ua sa funny është Lei, shumë sharmante..”, ka thënë ajo.

Bukuroshja e ekranit ka shkruar deri aty sa na ka zbuluar edhe emrat e fëmijëve. Si gaforre që jam i kam menduar edhe emrat e fëmijëve. Dua një vajzë dhe një djalë. Për vajzën dua një emër me tre gërma, Asa përshembull jemi ende në dilema ka thënë Lei.

Share With:
Translate »
136 Views