Liberta ka versionin e saj të “Kësulkuqes”

Moderatorja Liberta Spahiu duket shumë bukur dhe në formë. Me trupin e saj tërheqës ajo po ia del të rrëmbejë zemrat e ndjekësve të saj në instagram. Në një fotografi të publikuar nga vetë ajo duket në një fustan të kuq i cili i shkon shumë. Po ashtu përmes kësaj fotografie Liberata e ka cilësuar veten sikur “Kësulkuqja“ në përralla por jo në versionin e saj tradicional. Liberta e ka modernizuar duke e sjellë në aktualitet, ndërsa ne u shkrimë së qeshuri.– Gjyshe, gjyshe, pse e ke hunden kaq te vogel?!
– Qe te nuhas me pak! u pergjigj ujku me ze te gjyshes.
– Gjyshe, gjyshe, pse i ke syte kaq te ngrehur?!
– Qe te shoh ty! foli prap ujku.
– Gjyshe gjyshe pse e ki ftyren si plastik?!
– Gjyshja met pyk
– Gjyshe, gjyshe, pse i ke buzt kaq te trasha?! – Se na myti Filleri  / Cka ndodh n’fund me Kësulkuqen?!?  

/Kids’Time/

https://www.instagram.com/p/BeazFQ2nyLy/?taken-by=libertaspahiu,

 

Share With:
Translate »
856 Views