Lindi! Tristan Thomson bëhet sërish baba, me të dashurën e re, por nuk është aspak i lumtur për këtë

Tristan Thomspon është bërë sërish baba. Trajnerja personale Maralee Nichols, e cila ka paditur yllin e basketbollit se nuk do ta mbështesë fëmijën, ka sjellë në jetë një djalë.

DailyMail.com zbuloi ekskluzivisht të premten se ylli i Sacramento Kings do të bëhej baba për herë të tretë pas një lidhje të dyshuar me 31-vjeçaren Nichols.

Në një moment, Thompson insistoi që e dashura e tij, trajnerja personale, të bënte një abort dhe i ofroi asaj 75,000 dollarë në heshtje pasi ajo mbeti shtatzënë ndërsa ai ishte ende në lidhje me Khloe Kardashian, pretendojnë dosjet gjyqësore.

Sipas dokumenteve bombë të marra nga DailyMail.com, foshnja u ngjiz në Houston, Teksas, gjatë festimeve të ditëlindjes së 30-të të Thompson në mars, kur ai ishte në lidhje me Khloe, me të cilën ka një vajzë trevjeçare.

Nichols, një vendase në Hjuston, që atëherë është zhvendosur në Los Anxhelos dhe tani po e padit atletin për mbështetjen e fëmijëve, si dhe për rimbursimin e shpenzimeve mjekësore dhe shpenzimet e lidhura me shtatzëninë.

Ajo gjithashtu ka paraqitur mesazhe me tekst mes saj dhe Thompson si provë për padinë e saj të atësisë, të cilat dyshohet se tregojnë se ai donte që ajo të ndërpriste shtatzëninë, raportoi Page Six.

Avokatët e Nichols pretendojnë se komunikimet tregojnë se Thompson ‘i drejtohet marrëdhënies së palëve’ dhe ‘insiston që ajo të bëjë një abort dhe kërcënon se nuk do të ketë asgjë më pak me kërkesa më të vogla për mbështetje në Teksas.’

Në një kopje të një mesazhi tronditës me tekst të marrë nga Radar, Thompson dyshohet se i ofron Nichols 75,000 dollarë për të heshtur dhe paralajmëron se ai do të tërhiqet pas këtij sezoni në NBA dhe për këtë arsye do të ishte i papunë. Gjithashtu ai e bën të qartë se nuk ka në plan të përfshihet në jetën e fëmijës.

Share With:
Translate »
135 Views