Lindje natyrale apo cezariane? Kiara Tito i tregon të gjitha

Kiara ka realizuar një intervistë virtuale me fansta në Instagram duke u përgjigjur pyetjeve të tyre. Shumica e pyetjeve kishin të bënin me shtatzëninë dhe moderatorja ja shoi kuriozitetin fansave për shumëçka.

Një prej pyetjeve ishte për lindjen e bebes dhe Kiara tregoi se dëshiron ta lindë në mënyrë natyrale.

“Ishalla më shkon mbarë dhe të provoj natyrale”, tha Kiara teksa shtoi se nuk e mohon që e ka pak me frikë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kids’ time (@kidstime.al)

Share With:
Translate »
37 Views