Liri pas koronavirusit, fotot e fëmijëve të miliarderëve që po “çmendin” të gjithë

Fotot super luksoze të fëmijëve të miljarderëve bëjnë namin në Instagram nga mbarë bota.

Që nga pijet e shtrjnta, vendet luksoze, makinat dhe avionët privat e deri te veshjet më të mira këta “fëmijë” po na tregojë se si po festojnë lirinë nga karantina.

Kjo është vetëm një pjesë nga jeta e çmendur e këtyre të rinjve.

Këta të rinj janë të etur për të fituar kohën e humbur gjatë karantinës.

Ndër pamjet më ekstravagante është një sipërmarrës i cili distancimin e tij shoqëror e bëri në një tjetër nivel duke e vendosur Rolls Royce-në mes tij dhe të dashurës së tij, madje duke e përdorur atë si një tryezë për verën e tyre të kuqe.

Share With:628 Views