Lolita nxjerr foton më të ëmbël të vogëlushes me babin

Çfarë më shumë se një foto e mrekullueshme si kjo mund ta bëjë të lumtur një nënë? Una, vajza e parë e çiftit Besnik dhe Lolita, është anëtarja më e re e Instagramit dhe mami sapo ua ka prezantuar të gjithëve.

Solisti i grupit NRG Band, Besnik Qaka, dhe bashkëshortja e tij Lolita Begolli, u bënë prindër për herë të parë më 20 mars dhe vetëm një javë pasi Una përshëndeti botën, e ëma ka postuar sot një foto ndërsa atë e bijë janë duke fjetur.

E ëmbël më shumë se mund të kishte imagjinuar kushdo… Una, e para dashuri e madhe në jetë.

Share With:
Translate »
821 Views