Loredana shfaqet me barkun e rrumbullakosur

Reperi shqiptar Mozzik dhe partnerja e tij, Loredana do të bëhen prindër për herë të parë.

Prive zbuloi ekskluzivisht lajmin pak javë më parë, ndërsa dje përmes një fotoje, Loredana ka vërtetuar thashethemet

Ajo është tërhequr disi nga rrjetet sociale duke mos dhënë shenja mbi shtatzëninë. Fotot e fundit janë vetëm në profil dhe kështu nuk mund të shohim gjë.

Por tashmë kur s’ka mbetur gjë për t’u fshehur, Loredana është shfaqur me Mozzikun në tërësi.

E veshur me një fustan oversize, kilogramët e shtuar vërehen tashmë.

 

Share With:
Translate »
1321 Views