Lori rikrijon foton e shtatzanisë, duket thjesht WOW!

Vetëm gjashtë muaj pas lindjes, Lori Bala, balerina e TKOB është rikthyer menjëherë ne format e saj të mëparshme. Ajo ka rikrijuar një foto të shkrepur gjatë shtatzanisë me Elois, ku duket me një fustan të zi, duke treguar barkun e rumbullakosur dhe disa kilogramë më shumë. Ndërsa sot, pas gjashtë muajsh ajo ka veshur të njëjtin fustan, mban në krah bebushen e saj dhe duket thjesht Ëoë! Ja c’do të thotë të jesh balerinë… /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1700 Views