Lorik Cana sapo postoi portretin më të bukur familjar

Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare të futbollit Lorik Cana rrallë herë poston foto me bashkëshorten apo djalin e tij. Kur poston me këtë të fundit ai asnjëherë nuk ia zbulon fytyrën. Edhe sot të njejtën gjë në fakt ka bërë, por ka treguar më shumë rreth tij. Si një familje e vërtetë të tre të kapur për dore Loriku ka postuar foton më të bukur të tyre së bashku. Në foto Loriku, Monika dhe Boikeni ngjajnë vërtet shumë bukur. Familja Cana nga përshkrimi i fotos së Lorikut duket janë bërë gati për pushime pasi futbollisti shkruan “Gati për verë”.

Share With:
Translate »
901 Views