Lot gëzimi dhe emocione të forta, momenti i takimit të Çiljetës me djemtë

Çiljeta ka marrë një nga surprizat më të mëdha që nga momenti që ëhstë bërë pjesë e Ferma VIP. Mbrëmjen e shtatë të Prime në Vizion Plus, Agai i ka futur brenda fermës dy djemtë e Çiljetës, Fernandon dhe Bekon.

Çiljeta u duk mjaft e emocionuar, dhe përqafimi i nënës me fëmijët e saj ka qenë shumë emocionues për publikun.

Share With:
Translate »
67 Views