“Lum ajo që do të vijë në derën time”, konkurrentja e Ferma VIP është partnerja e djalit të Valbona Selimllarit

Pak vite më parë, Valbona Selimllari ka folur për të dashurën e djalit të saj të madh, Denit duke u shpreher: “Lum ajo që do të vijë në derën time, sepse do të më ketë si shoqe”.

Por a e dini se fatlumja është një personazh i njohur dhe konkurrente në Ferma VIP.

Bëhet fjalë për modelen Gloria Meshi.

Gloria ka folur shpeshherë për partenrin e saj në ambjentet e Ferma VIP, duke i shpherhur edhe dashurinë.

Jo më larg se dje, modelja ju drejtua kamerave duke thënë: Deny i love you baby.

Lidhja e tyre duket se i ka kaluar fazat e para dhe është familjare. Valbona dhe fëmijët e saj ndiqen me Glorian në rrjetet sociale dhe shkëmbejnë edhe komente e pëlqime me njëra-tjerën.

Kujtojmë se Valbona është nënë e tre fëmijëve, Deni është djali i madh, 20 vjeç./vizionplus.tv

Share With:
Translate »
59 Views