‘Machy-Machy’, Zaimina Vasjari dhe Khloe shkëlqyen në tapetin e kuq

Zaimina Vasjari prej kohësh është tërhequr nga fusha e muzikës.

Këngëtarja pavarësisht këtij vendimi ka qenë në fokusin e tijtuve rozë.

Mbrëmjen e djeshme Zaimina është paraqitur në eventin e Miss Shqipëria me të bijën Khloe.

Nënë e bijë kanë shnkëlqyer mbrëmjen e djeshme në tapetin e kuq.

Khloe që nga postimet e fundit është rritur dhe ka ndryshuar shumë.

Zaimina me të bijën janë paraqitur me kostume të ngjashme në model dhe ngjyrë.

Këtë moment këngëtarja e ka memorizuar në rrjetet e saj sociale.

Khloe duket se ka marrë më të mirën nga prindërit e saj.

Share With:
Translate »
52 Views