Majk duhet të ndihet krenar për të, fjala e parë e Roan-it është “baba”

Tashmë Roan, djali i reperit të njohur Majk është kthyer në një personazh mjaft të dashur për publikun. Nëna e tij Majlinda shpeshherë ndan foto e video të vogëlushit me ndjekësit në rrjetet sociale.

Por një video e postuar ditën e sotme është mjaft e veçantë. Roan shihet se është duke belbëzuar fjalët e para dhe thotë pikërisht fjalën “baba”.

Tashmë, Majki duhet të ndihet mjaft krenar për të!

Përbri kësaj video Majlinda ka treguar se i vogli i saj sot bëhet 11 muaj e veç kësaj nga postimet në rrjetet sociale,shohim që përkujdesja e nënës së tij është mjaft e madhe.

Share With:
Translate »
2795 Views