Majk feston ditëlindjen dhe urimin më të ëmbël e mori nga i biri

Këngëtari i njohur Majk sot feston ditëlindjen.

Ndër shumë miq, ndjekës, kolegë dhe familjarë që i uruan ditëlindjen,më i ëmbli ishte ai nga i biri i tij Roani.

Majk përmes një postimi në InstaStory, ndau një video të tij ku i uronte ditëlindjen këngëtarit.

Share With:
Translate »
47 Views