Majlinda Bregu rikthehet në Tiranë, poston foton e ëmbël krah dy motrave

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal (RCC) Majlinda Bregu është rikthyer në Tiranë. Që prej emërimit të saj në këtë post ajo e kalon pjesën më të madhe të kohës jashtë vendit, por ish-ministrja sërish gjen kohë kur bëhet fjalë për familjen dhe të afërmit e saj.

Ditën e sotme ajo ka postuar një foto më dy motrat e saj, Ornela Bregu dhe Rovena Bregu pranë stadiumit “Air Albania” në kryeqytet.

“Ne, mes stuhisë…Mes stuhisë, duke mbledhur guximin”, ka shkruar Majlinda Bregu në foton që ka shpërndarë në Facebook.

Share With:
Translate »
156 Views