Makina përplas 7-vjeçarin në Tiranë, niset me urgjencë drejt spitalit

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën “OSBE”, në Kamëz, ku një mjet ka përplasur një fëmijë të mitur.

Sipas policisë “mjeti me drejtues L.L.,ka áksidentuar fëmijën e mitur me iniciale D.K.,7 vjeç, i cili ishte duke qarkulluar me biçikletë, i cili ndodhet në spital, jashtë rre.zikut për jetën”.

Tirane/ Informacion paraprak: Më datë 20.06.2020, rreth orës ‪12:30, në rrugën “OSBE”, në Kamëz, mjeti me drejtues L.L.,ka aksidentuar fëmijën e mitur me iniciale D.K.,7 vjeç, i cili ishte duke qarkulluar me biçikletë, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen ne vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Share With:1259 Views