Mami Bruna dhe Hana bëjnë setin e parë të fotove frymëzuar nga filmi i famshëm

Brunilda Lahe e festoi 1-mujorin e Hanës me një set fotosh frymëzuar nga “Breakfast at Tiffanys”. Vetë u vesh si Audrey Hepburn edhe pse e sqaroi se në fakt protagoniste është Hana.

“Sa shpejt kaloi nje muaj me ty e vogla ime, dashuri e madhe! Me duket sikur ishte dje momenti kur te putha per te paren here. Ti me ke rrembyer cdo qelize e mendim aq sa nuk e kujtoj me sesi ishte dita e jeta ime perpara se te vije ti. Cdo perjetim kete muaj ka qene me intensiv, me i thelle: edhe lumturia, edhe shqetesimi, edhe frika, … Ti po me meson kaq shume”, shkruan Bruna.

View this post on Instagram

Lindi #HANA , u be drite! #babyhana #onemonthbaby #hanameta Sa shpejt kaloi nje muaj me ty e vogla ime, dashuri e madhe! Me duket sikur ishte dje momenti kur te putha per te paren here. Ti me ke rrembyer cdo qelize e mendim aq sa nuk e kujtoj me sesi ishte dita e jeta ime perpara se te vije ti. Cdo perjetim kete muaj ka qene me intensiv, me i thelle: edhe lumturia, edhe shqetesimi, edhe frika, … Ti po me meson kaq shume #HANAIME Mami mendoi qe "ta festojme" me nje set fotosh daten 16 ne studion qe i perkedhel femijet. @soelazani zgjodhi skenen e #breakfastattiffanys . Ndonese fustanin me doreza te @tier_by_tier e kam veshur une, aktorja kryesore #audreyhepburn je gjithmone ti! #HANAJETA #HANADASHURIA

A post shared by Brunilda Lahe (@brunildalahe) on

Share With:377 Views