Mami Rudina Dembacaj tregon fytyrën ëngjëllore të Viktorias dhe linjat e saj seksi

Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, para disa muajsh u bë nënë e një vajze që mban emrin Viktoria. 
Pas shtatzanisë ajo bëri një periudhë të shkurtër pushim në ekran dhe u rikthye me programin e saj “Mos i fol shoferit”.

Dhe vetëm kaq pak kohë që ka sjellë në jetë vajzën e saj, Rudina duket mjaft në formë dhe linjat e saj seksi e reflektojnë atë. Fytyrën ëngjëllore të Viktorias, na e ka mbajtur të pazbuluar derisa sot vendosi që ta njohim dhe ne. /Kids’ Time
 

Share With:
Translate »
1825 Views