Marigona Krasniqi publikon videon nga 1-vjetori i djalit të saj

Marigona dhe Robin Krasniqi ka tash e sa vite që e kurorëzuan dashurinë e tyre dhe kanë në jetë një djalë të quajtur Mayson.

Mayson ka mbushur 1 vit jetë.

E me rast të ditëlindjes së tij çifti kanë organizuar një festë ku kanë thirrur familjaret dhe miqtë e ngushtë.

Edhe për ketë event Mairgona shihet e veshur më një fustan ngjyrë blu ku shfaqet tejet elegante.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @officialmarigonakrasniqi

Share With:
Translate »
55 Views