Marrëdhënia nënë-bijë ishte trendi i Grammy Awards

Ndërsa të gjithë po flisnin për paraqitjen e vecantë të Bruno Mars dhe Jessica Caban në cmimet Grammy të vitit 2018, u vunë re dhe disa yje që kaluan kohë me nënat e tyre. Ndër femrat dhe këngëtaret më të komentuara në botë kanë pozuar dhe janë shoqëruar në event nga mbështetëset e tyre më të mëdha. Pink u shfaq me vajzën e saj 6-vjecar Ëilloë të veshura me pupla me gëzof, Beyonce u shoqërua nga Blue Ivy dhe Alessia Cara nga nëna e saj pasi fitoi cmimin e artistes më të mirë.

Share With:
Translate »
684 Views