“Maturantja e mamit…”/ Fjolla Morina publikon fotot e vajzës, ja mesazhi i këngëtares

Këngëtarja Fjolla Morina ka publikuar disa foto të vajzës së saj, e cila këtë vit përfundoi edhe gjimnazin.

Lediana tashmë është një zonjushë e vërtetë, ndërsa edhe pse në kërkim nga policia, mbrëmjen e maturës ajo u shoqërua nga vetë këngëtarja.

“Maturantja e mamit. Fati , lumturia dhe sukseset të përcjellshin në në jetë ashtu si nana ja don të bijes. Paq fatin e bardhë qika jem”, shkruan Fjolla Morina.

"Maturantja e mamit..."/ Fjolla Morina publikon fotot e vajzës,"Maturantja e mamit..."/ Fjolla Morina publikon fotot e vajzës,"Maturantja e mamit..."/ Fjolla Morina publikon fotot e vajzës,

Share With:
Translate »
369 Views