Mbani lotët! Video e një djali që s’e kishte festuar kurrë më parë ditëlindjen do ju bëjë të reflektoni

Ky djalë s`e kishte festuar kurrë më parë ditëlindjen. S`e dinte ndjesinë e festës dhe marrjes së dashurisë.

Mësuesja dhe klasa e tij vendosën që t`i bëjnë një surprizë dhe më pas gjithçka është dashuria.

Forca e dashurisë ose thjesht nevoja për të.

Kjo video tregon fiks këtë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kids’ time (@kidstime.al)

Share With:
Translate »
47 Views