Mbesa e tyre feston ditëlindjen, motrat Kardashian-Jenner i bëjnë surprizën më të bukur

Vajza e Rob Kardashian ka festuar 3-vjetorin e lindjes. Me këtë rast vogëlushja Dreamy ka marrë dhurata dhe surpriza të shumta dhe mes tyre nuk mund të mungonte një surprizë nga hallat e saj.

Motrat Kardashian-Jenner e kanë bërë speciale ditëlindjen e 3-vjeçares me dhuratën e tyre.

Ato kanë organizuar një festë me fëmijët e tyre dhe janë maskuar si personazhe të animuar.

Personazhet që kishin zgjedhur ishin të gjithë të preferuarit e vogëlushes.

Ndërsa i ati kishte menduar diçka vetëm për ata të dy.

Rob ka mundësuar një udhëtim vetëm për ata të dy në një destinacion që nuk është bërë ende publik.

Share With:197 Views