Me Fjollën dhe vajzën e vogël, Fisniku i bëri lëmsh të gjithë me foton e fundit

Teksa Fjolla Morina është ende në arrest në pritje të vendimit për ekstradim apo jo drejt Shqipërisë ku duhet të vuajë dënim me burg, bashkëshorti i saj, Fisnik Syla i ka bërë “lëmsh” sërish mediat.

Ai ka postuar një fotografi me Fjollën dhe vajzën e saj të dytë, Alayah.

Fotografia ka krijuar konfuzion duke bërë që të dyshohet nëse Fjolla ka fituar lirinë.

Por cila është e vërteta?

Në fakt fotografia është e vjetër dhe jo e tanishme.

Ajo është shkrepur në festën e abetares së Alayah pas mbarimit të kopshtit, disa muaj më parë.

Fisniku është aktualisht në Belgjikë teksa Fjolla mbetet në pritje të vendimit nga autoritetet për ekstradim apo jo në shtetin shqiptar.

Share With:
Translate »
126 Views