Më në fund, aktori i famshëm bëhet baba, vjen foto e parë vogëlushes

Aaron Paul njihet për rolin e ti prej një krimineli në filmin “Breaking Bad” por në jetën e përditëshme normalisht që nuk është një i tillë.

Të premten përmes instagramit ylli 38 vjeçar njoftoi me një krenari të madhe për lindjen e vajzës së tij. Imazhi bardhë e zi sjell këmbën e foshnjes, imazh ky që është bërë vetëm pak kohë pas lindjes së saj.

Paul në këto foto ka shkruar “zemra ime”. Që nga tani pritet të shohim një lidhje shumë të fortë mes tij dhe vajzës.

My heart

A post shared by Aaron Paul (@glassofwhiskey) on

 

Share With:
Translate »
656 Views