Më në fund!!! Sara dhe Ledri konfirmojnë ribashkimin me këtë veprim

Pas gjithë bujës në rrjet, duket se Sara dhe Ledri kanë vendosur t’i japin marrëdhënies së tyre një shans të dytë, ose të paktën kështu na duket ne.

Ka qenë Sara ajo e cila ka rikthyer të gjitha fotot me Ledrin në profilin e saj, foto të cilat ishin arkivuar dhe fshehur nga instagrami, gjatë periudhës së tyre të ndarjes.

Kujtojmë se Sara dhe Ledri është një nga çiftet me të përmendura kohës së fundit në mediat rozë.

Share With:
Translate »
67 Views