Me një foto kopertinash, Olta Gixhari i uron 1-mujorin Amarit të vogël!

Aktorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Olta Gixhari, është bërë më 22 gusht nënë për herë të parë.

Ajo ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë, ndërsa lajmin e bukur e ka ndarë vetë në rrjete sociale. Olta ka publikuar një foto me trëndafila të bardhë, duke lënë të kuptohet se djali saj ka ardhur në jetë.

Olta ka treguar se ka zgjedhur që të voglin e saj ta quaj AMAR, emër që vjen nga hebraikja dhe do të thotë “i përjetshëm’, dhe në arabisht do të thotë Hënë.

Gjatë këtyre javëve, ajo na ka treguar se po e shijon shumë mëmësinë dhe hera-herës ndan foto me të voglin e saj duke na zbukuruar rrjetet sociale.

Mbrëmjen e djeshme, ata kanë festuar 1 mujorin e ardhjes në jetë të Amar dhe aktorja ka publikuar një foto me të voglin e saj në krahë, duke shkruar:

21/9/2020 last night
1 muaj Amar 💙
#amar
#1mêsamar
#1monthamar

Edhe pafund vite të lumtura për të voglin Amar!

Share With:
Translate »214 Views